Peřinka DUCHNÁČEK

600,00 Kč
S DPH

Peřinka vyrobená pro vaše malinké mazlíčky. DUCHNÁČEK je speciální tím, že je jak vycpaný dutým vláknem, tak také prošitý vatelínem pro maximální teploučko a měkkoučko. DUCHNÁČEK je veliký 100 na 80 cm. Pokud byste měli zájem o peřinku, ale né tak teplou, tedy bez dutého vlákna, tak cena bude nižší. :-) Látka na obrázku je jen ilustrativní, látku si každý zákazník zvolí sám po domluvě a dostupnosti látek, je třeba do poznámky vložit informaci, kam Vám zašlu aktuální výběr látek. Termín dodání je cca týden až dva od ujednání látky a detailu výrobku.

Počet
Látka na obrázku je jen ilustrativní, látku si každý zákazník zvolí sám po domluvě a dostupnosti látek, je třeba do poznámky vložit informaci, kam Vám zašlu aktuální výběr látek. Termín dodání je cca týden až dva od ujednání látky a detailu výrobku.

  • Zásady zabezpečení naleznete v odrážce Obchodní podmínky a Pravidla ochrany soukromí. Zásady zabezpečení naleznete v odrážce Obchodní podmínky a Pravidla ochrany soukromí.
  • Zásady doručení naleznete u každého produktu zvlášť nebo v odrážce Obchodní podmínky a Přeprava a platba. Zásady doručení naleznete u každého produktu zvlášť nebo v odrážce Obchodní podmínky a Přeprava a platba.