Zimní fusak do kočárku ŠPAGETKA

1 000,00 Kč
S DPH

S láskou vyrobený dětský fusak do kočárku pro ty nejmenší dvounohý miláčky. Vyrobíme vám ho na míru přesně Vašemu kočárku i v barvičkách jaké si budete přát. Umíme udělat jak zimní variantu, která plně nahradí teploučko peřinky a měkkoučko péřových polštářků, tak také jarní, která není tak zateplená. Vyrábíme i více druhů fusáčků, např. s kapuckou nebo zipy po obou stranách.

Látka na obrázku je jen ilustrativní, látku si každý zákazník zvolí sám po domluvě a dostupnosti látek, je třeba do poznámky vložit informaci, kam Vám zašlu aktuální výběr látek. Termín dodání je cca týden až dva od ujednání látky a detailu výrobku.
Počet
Home made - termín dodání cca 1-2 týdny od ujednání detailů

  • Zásady zabezpečení naleznete v odrážce Obchodní podmínky a Pravidla ochrany soukromí. Zásady zabezpečení naleznete v odrážce Obchodní podmínky a Pravidla ochrany soukromí.
  • Zásady doručení naleznete u každého produktu zvlášť nebo v odrážce Obchodní podmínky a Přeprava a platba. Zásady doručení naleznete u každého produktu zvlášť nebo v odrážce Obchodní podmínky a Přeprava a platba.